Kadra

Poznaj specjalistów klubu Sport Plus

Jesteśmy grupą specjalistów zajmującą się zarówno wykonywaniem badań oceniających poziom wytrenowania i potencjału poszczególnych zawodników, jak i całych drużyn.

sportplus opole
sportplus opole
sportplus opole

Łukasz Bęben

Ze sportem związany od 10 roku życia. Z sukcesami reprezentował grodkowską szkołę piłki ręcznej na arenie krajowej i międzynarodowej. Po wyjeździe do Opola zainteresował się treningiem funkcjonalnym. Adept, zawodnik, sędzia, trener. Od 2012 roku na stałe związany z ideologią treningu Crossfit. Uczestnik wielu kursów z cyklu treningu funkcjonalnego ( Kettlebell P1, CF w treningu personalnym i grupowym,  CF Gymnastic ) zawodów crossfit jako zawodnik (CF Kraków, Battle Of The Machine, Double Trouble) oraz sędzia (Amatorskie Zawody Crossfit, Battle of The Machin, Trec Games, LOGinLAB). OD 2015 r legitymuje się certyfikatem Crossfit Lvl 1 oraz Crossfit Judge, zaś w 2019 r ukończył certyfikowany kurs Crossfit Weighlifting Lvl 1. Fanatyk wzorców ruchowych stawiający jakość nad ilość. Współzałożyciel stajni „Jednorożców Crossfitu”. Prywatnie fan Gwiezdnych Wojen i dobrej kuchni. Trenuje by móc więcej jeść. Kieruje się zasadą „ Work in silence, let your success be your noise”.

Grzegorz Maroński

Trener Przygotowania Motorycznego. Na co dzień współpracuje z zawodnikami sportów zespołowych (piłka nożna, siatkówka, hokej na lodzie, piłka ręczna) oraz sportów indywidualnych (sporty walki, tenis, golf). W Sport Plus zajmuje się także przygotowaniem motorycznym dzieci i młodzieży. Specjalizuje się w planowaniu i monitorowaniu obciążeń treningowych z zakresu siły, mocy, szybkości oraz wytrzymałości.  Prywatnie pasjonat treningu typu CrossFit!

Janek Sołęga

Absolwent Politechniki Opolskiej na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii z tytułem Magistra o specjalizacji Trener Przygotowania Motorycznego. Trener personalny. Pasjonat treningu siłowego i funkcjonalnej kulturystyki. W pracy z klientem stawia przede wszystkim na jakość oraz świadomość ruchu. Specjalizuje się z przygotowaniu motorycznym dzieci i młodzieży.

Robert Niechciał

Trening funkcjonalny
Trener personalny MTC

Student fizjoterapii w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej, trener personalny oraz trener sportu funkcjonalnego.
Od dziecka związany ze sportem- capoeira, basen i boks. W 2015 roku został wprowadzony w Crossfit i od 3 lat bierze czynny udział w zawodach.

Szkolenia i uprawnienia:
• Licencjonowany Trener Personalny, certyfikowany przez Mauricz Training Center oraz Polski Związek Trenerów Personalnych
• Pose Method of Running
• Liczne warsztaty Olimpijskiego Podnoszenia Ciężarów

Damian Matysiok

Trener przygotowania motorycznego Odry Opole,

Mgr Fizjoterapii Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu.

Absolwent kursów EPI oraz FMS.

Sport to jego sposób na życie, największa pasja. Od najmłodszych lat piłka nożna stanowi w jego życiu bardzo ważny element. Na co dzień jest trenerem przygotowania motorycznego i zawodnikiem co pozwala spojrzeć na wiele problemów z różnej perspektywy. Współpracuje z osobami dorosłymi profesjonalnie zajmującymi się sportem a także z dziećmi oraz młodzieżą, które stawiają pierwsze kroki w tym kierunku oraz amatorami, dla których aktywność fizyczna stanowi po prostu element zdrowego trybu życia.          

Specjalizacją Damiana jest przede wszystkim trening indywidualny w sportach drużynowych i prowadzenie treningów dla osób w trakcie rekonwalescencji po kontuzji. Są to tematy, które zna “od podszewki” i wciąż rozwija się w celu zdobycia większej wiedzy oraz umiejętności w tym kierunku.                                                                                            

Kluczowym elementem podejścia trenera jest skupienie na psychofizycznych aspektach treningu - nie tylko odpowiednio dobrany trening, ale również dbałość o sferę mentalną, odżywianie, odpowiedni sen. Model jego pracy opiera się na elementach kinezjologii sportowej - jako trener stara się wykorzystać rezerwy potencjału u sportowców, których nie można osiągnąć konwencjonalnymi metodami treningowymi.

Zapisz się do naszego Newslettera

Wpisz swój adres, aby otrzymywać wartościowe materiały, bez spamu !