Trening Personalny

Trening personalny

Wykorzystaj Maksymalnie swój potencjał

Po co?

Dla każdego! Jest on stosowany we wszystkich dyscyplinach sportu, jak również w pracy z osobami, które dopiero rozpoczynają ćwiczenia i nie mają wystarczającej wiedzy na temat prawidłowego przygotowania planu treningowego.

Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy jak wykonywać ćwiczenia prawidłowo technicznie – skorzystaj z treningu indywidualnego. Trener dokładnie pokaże Ci jak wykonać każde ćwiczenie i zadba, aby nie przydarzyła Ci się żadna kontuzja. Najgorsze co można zrobić, to ćwiczyć nieprawidłowo. Prowadzi to jedynie do większych problemów zdrowotnych. Naszym celem jest poprawa zdrowia poprzez poprawę kondycji fizycznej!

Pod okiem trenera nie musisz zastanawiać się kiedy, co i ile ćwiczyć lub kiedy się regenerować. On zaplanuje to za Ciebie! Z trenerem masz większe szanse osiągnąć sukces.

Przyjdź, sprawdź nasze możliwości, trenerów i nie zapominaj, bez celu nie ma wyniku!

Dla kogo?

Jest on stosowany we wszystkich dyscyplinach sportu, jak również w pracy z osobami, które dopiero rozpoczynają ćwiczenia i nie mają wystarczającej wiedzy na temat prawidłowego przygotowania planu treningowego.

Nieważne, czy chcesz przygotować się do runmagedonu, maratonu czy jesteś sportowcem profesjonalnym czy amatorem, czy chcesz schudnąć czy, po prostu poczuć się lepiej!!!

Przyjdź, sprawdź nasze możliwości i nie zapominaj, bez celu nie ma wyniku!

treningi personalne

Cennik – Trening personalny


Trening dla 1 osoby


120

Trening dla 2 osób


180

Trening dla 3 osób


200

Trening dla 4 osób


220